FAQ

Jak objednat fotografické služby?  Rozhodnete-li se využít mých služeb, můžete mě kontaktovat emailem, telefonicky nebo na facebooku.

Je možné termín fotografování změnit? Pokud musíte z jakéhokoli důvodu termín fotografování změnit, nebojte se zavolat nebo napsat. Obzvláště při fotografování malých dětí je velmi důležité, aby byly v pohodě. Sama jsem matkou dvou dětí a vím, jak i zdánlivě malá nespokojenost dokáže focení narušit. Přece jen máme společný cíl: přirozené snímky Vašich dětí, s úsměvem a dobrou náladou.

Kdy budou fotografie hotovy? – Doba dodání se v průměru pohybuje okolo 14 dnů. Podrobnější informace získáte při osobní domluvě.

Kdy a kolik zaplatím za fotografie? Cena se odvíjí od Vámi zvolené varianty a způsobu fotografování. Bližší informace k jednotlivým nabídkám naleznete v ceníku. Platba většinou probíhá před předáním fotografií s DVD na bankovní účet.

Co si na fotografování mám přinést? Vždy se hodí více variant oblečení. Nic nemůžete pokazit ani běžnými věcmi, které Vás v životě těší, dají se využít jako rekvizity při fotografování. Pro fotografie venku je vhodné pořídit si deku, případně nějakou podložku, na kterou si sednete do trávy, pokud se bojíte, že si zničíte oblečení. Dětem doporučuji přinést oblíbené hračky, plyšáka, se kterými budou lépe zvládat novou a ne vždy, pro ně, oblíbenou situaci. A v neposlední řadě také dobrou náladu a chuť spolupracovat.

Jak dlouho fotografování trvá?  Přesnější informace o délce fotografování získáte v ceníku nebo při osobní domluvě. Klasické focení portrétů, dětí, rodin, maminek, mazlíčků atd. … trvá přibližně jednu hodinu. Fotografování svateb – dle ceníku. Máte-li jinou představu, neváhejte mě kontaktovat.

Co bude zakázka obsahovat? – Orientační počet fotografií je vždy uveden v ceníku. Jednotlivé zakázky se však od sebe mohou lišit. Vždy vycházím maximálně vstříc Vašim požadavkům a přizpůsobuji se Vašim představám. Obvykle dokončená zakázka obsahuje DVD s fotografiemi v originální velikosti a formátem 13×18 cm, plus klasické papírové fotografie.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Je možné zajistit služby vizážisty a kadeřníka? – Ano. Není problém zajistit vizážistu i kadeřníka. Tyto služby však nejsou zahrnuty v ceně fotografií.

Je možné zhotovit i jiný formát fotografie? – Není problém zhotovit jakýkoli možný formát, který je na našem trhu dostupný. Na přání je možné zhotovit také atypické tvary, fotografie na plátno, dárkové předměty, fotoknihy.

Jak bude předána dokončená zakázka? –  Hotovou zakázku předávám většinou osobně na předem smluveném místě, případně ji mohu poslat jako balík Českou poštou.

Co když CD nebo DVD se snímky ztratím? Nic se neděje. Všechny zakázky archivuji 3 roky. Nicméně doporučuji fotky z DVD ještě zálohovat i na jiném médiu.